REKOLEKCJE PARAFIALNE 3.04-7.04.2009 R.

Rekolekcje prowadzi ks. Prałat Jan Nowak z Krakowa postulator procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego ks. Władysława Bukowińskiego, apostoła Kazachstanu. Ks. Rekolekcjonista przybliża postać Sługi Bożego oraz ukazuje nam w czym możemy go naśladować. W ramach rekolekcji odbyło się nabożeństwo dla chorych i starszych, którzy przyjęli sakrament namaszczenia chorych.

REKOLEKCJE DLA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I MŁODZIEŻY Z GIMNAZJUM 1.04-3.04.2009 R. REKOLEKCJE POPROWADZIŁ KS. KAPITAN SEBASTIAN PIEKARSKI Z GLIWIC

Czarny Dunajec

Stare Bystre

29 MARCA 2009 R. - CHÓR

Chór uświetnił śpiewem liturgię Mszy św., a po Mszy św. poprowadził Drogę Krzyżową pt. "Ślady losu". Do tej wyjątkowej Drogi Krzyżowej muzykę skomponował O. Wojciech Skroborzewski, tekst napisał O. Andrzej Wodka, a opracowanie przygotował Bartłomiej Rutkowski.

czwartek,
22 sierpnia 2019