Menu

Wyszukiwanie

CHRZTY

13 STYCZEŃ  

Oskar Jakub Hodorowicz, s. Jacka i Małgorzaty, Czarny Dunajec

Sylwester Bąk, s. Kazimierza i Agnieszki, Czarny Dunajec

 

20 STYCZEŃ

Karolina Kalemba, c. Tomasza i Moniki, Wróblówka

Martyna Kubasik, c. Marka i Anny, Czarny Dunajec

Barbara Kubasik, c. Marka i Anny, Czarny Dunajec

 

9 LUTY

Oliwia Maria Lenart, c. Marcina i Grażyny, Czarny Dunajec

 

16 LUTY

Jan Tadeusz Ligas, s. Andrzeja i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

17 LUTY

Dawid Szymon Borowicz, s. Andrzeja i Joanny, Czarny Dunajec

 

24 MARZEC

Martyna Iwona Łaś, c. Józefa i Marii, Wróblówka

Łukasz Dawid Toczek, s. Jana i Zofii, Czarny Dunajec

Maciej Edward Toczek, s. Edwarda i Moniki, Czarny Dunajec

Alicja Maria Gąsienica-Sroka, c. Pawła i Sylwii, Czarny Dunajec

Anna Aleksandra Harbut, c. Andrzeja i Marty, Czarny Dunajec

Ewelina Anna Miętus, c. Andrzeja i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

20 KWIECIEŃ

Patryk Mieczysław Tętnowski, s. Tomasza i Doroty, Czarny Dunajec

Aleksandra Monika Golonka, c. Mirosława i Magdaleny, Czarny Dunajec

Filip Chraca, s. Rafała i Moniki, Wróblówka

Piotr Owsianka, s. Piotra i Ireny, Czarny Dunajec

 

26 KWIECIEŃ

Oliwia Jolanta Buchinger, c. Macieja i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

25 MAJ

Konrad Pluciński, s. Tadeusza i Joanny, Czarny Dunajec

 

8 CZERWIEC

Damian Rafał Koziołek, s. Rafała i Sylwii, Czarny Dunajec

 

15 CZERWIEC

Jakub Sulima, s. Ireneusza i Iwony, Czarny Dunajec

 

28 CZERWIEC

Maja Murzyn, c. Janusza i Magdaleny, Czarny Dunajec

 

20 LIPIEC

Martyna Alicja Mleczek, c. Krzysztofa i Anety, Czarny Dunajec

Wiktor Gaworek, s. Łukasza i Alicji, Czarny Dunajec

 

2 SIERPIEŃ

Wiktor Jan Szaflarski, s. Tadeusza i Heleny, Czarny Dunajec

 

9 SIEPRIEŃ

Aleksandra Karwaczka, c. Piotra i Ewy, Stare Bystre

 

15 SIERPIEŃ

Michał Klemens Stołowski, s. Bartłomieja i Elżbiety, Czarny Dunajec

 

17 SIERPIEŃ

Krystian Sobóla, s. Piotra i Stanisławy, Czarny Dunajec

Gabriela Wiktoria Hatłas, c. Marcina i Agnieszki, Czarny Dunajec

Wojciech Jan Kęsek, s. Stanisława i Marii, Stare Bystre

Mateusz Rubiś, s. Rafała i Zofii, Czarny Dunajec

Wiktor Artur Szczepanowski, s. Artura i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

24 SIERPIEŃ

Anna Maria Ludwik, c. Pawła i Katarzyny, Czarny Dunajec

Zuzanna Zofia Iwan, c. Jakuba i Joanny, Czarny Dunajec


19 PAŹDZIERNIK

Daniel Rafał Obrochta, s. Rafała i Renaty, Stare Bystre

Wojciech Winnicki, s. Marcina i Marii, Czarny Dunajec


26 PAŹDZIERNIK

Filip Ryszard Legutko, s. Ryszarda i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

15 LISTOPAD

Stanisław Sławomir Michałkiewicz, s. Damiana i Anny, Czarny Dunajec

 

16 LISTOPAD

Daria Kowalczyk, c. Stanisława i Marii, Stare Bystre

Anna Maria Czyż, c. Marka i Edyty, Czarny Dunajec

Agata Katarzyna Zachemska, c. Michała i Renaty, Czarny Dunajec

Jakub Bogusław Bałek, s. Przeymysława i Gabrieli, Czarny Dunajec

 

22 LISTOPAD

Natalia Ewa Hodorowicz, c. Pawła i Ewy, Czarny Dunajec

 

26 GRUDZIEŃ

Zuzanna Lenart, c. Jakuba i Katarzyny, Czarny Dunajec

Sandra Bernadeta Majek, c. Artura i Katarzyny, Czarny Dunajec

Bartłomiej Stanisław Bryja, s. Andrzeja i Agnieszki, Czarny Dunajec

Grzegorz Mroszczak, s. Mateusza i Danuty, Stare Bystre

Dawid Kamil Rapacz-Kruk, s. Jana i Moniki, Czarny Dunajec

Hubert Ryszard Stopka, s. Kazimierza i Matyldy, Czarny Dunajec

 

28 GRUDZIEŃ

Jakub Stanisław Polaczek, s. Krzysztofa i Agnieszki, Czarny Dunajec

ŚLUBY


12 STYCZEŃ 

Rafał ZAHORA

Teresa KWAK

 

19 STYCZEŃ

Krzysztof TYRAŁA

Agnieszka KLIMOWSKA

 

29 MARZEC

Graeme TONES

Magdalena GŁOWACZ

 

Ryszard LEGUTKO

Małgorzata BRYJAK

 

19 KWIECIEŃ

Marek CZYŻ

Edyta ŁABUDA

 

Andrzej PALARZ

Katarzyna PAWŁUCKA

 

3 MAJ

Przemysław BAŁEK

Gabriela SOWA

 

10 MAJ

Grzegorz CICHOŃ

Maria GŁOWACZ

 

31 MAJ

Jacek PIOTROWSKI

Katarzyna GŁOWACZ

 

7 CZERWIEC

Krzysztof KORPAK

Kinga MATEJA

 

28 CZERWIEC

Mateusz MROSZCZAK

Danuta SOJKA

 

Marek SOBEK

Izabela GRACA

 

Krzysztof PAŁKA

Alicja MALEC

 

Dawid BILES

Ewa GĘZA

 

12 LIPIEC

Paweł GIL

Beata SROKA

 

26 LIPIEC

Tomasz SKORUPKA

Joanna PALARZ

 

2 SIERPIEŃ

Rafał FUDALA

Małgorzata HARBUT

 

Łukasz KAPŁON

Weronika ŁOWICKA


23 SIERPIEŃ

Szymon KUŹMA

Ewa ZMARZLIŃSKA


6 WRZESIEŃ

Piotr BUDZIŃSKI

Sylwia DŁUGOSZ


Wojciech POTOCZNY

Stanisława BRYJA


13 WRZESIEŃ

Mateusz ZIÓŁKO

Jadwiga BUKOWSKA


20 WRZESIEŃ

Michał WÓJT

Agnieszka WINNICKA


27 WRZESIEŃ

Tomasz SZEWCZYK

Izabela ŁAK

 

22 LISTOPAD

Łukasz WOŁOSOWICZ

Aneta STOPKA


POGRZEBY


5 STYCZEŃ

Zofia BIEŃKOWSKA, l. 80, zm. 3.01.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

9 STYCZEŃ

Jan JACHYMIAK, l. 56, zm. 4.01.2008 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

16 STYCZEŃ

Aniela KLIMOWSKA, l. 87, zm. 14.01.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

24 STYCZEŃ

Michalina MIRGA, l. 61, zm. 21.01.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

23 LUTY

Maria CHLEBEK, l. 93, zm. 20.02.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

4 MARZEC

Bronisława ŁUKANUS, l. 85, zm. 2.03.2008 r., wdowa, Stare Bystre

 

18 MARZEC

Jan BRZUCHACZ, l. 71, zm. 16.03.2008 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

19 MARZEC

Andrzej SKÓBEL, l. 66, zm. 16.03.2008 r., kawaler, Czarny Dunajec 

Bronisława SZCZYPTA, l. 85, zm. 17.03.2008 r., wdowa, Wróblówka

 

25 MARZEC

Stefan BLECHARCZYK, l. 75, zm. 20.03.2008 r., żonaty, Wróblówka

 

26 MARZEC

Józef ROSIŃSKI, l. 52, zm. 23.03.2008 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

27 MARZEC

Tadeusz ROSIŃSKI, l. 78, zm. 24.03.2008 r., wdowiec, Wróblówka

 

31 MARZEC

Jadwiga BANAŚ, l. 87, zm. 27.03.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

21 KWIECIEŃ

Andrzej PODCZERWIŃSKI, l. 78, zm. 18.04.2008 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

30 KWIECIEŃ

Antoni CHRIST, l. 89, zm. 27.04.2008 r., żonaty, Nowy Targ

 

9 MAJ

Helena KOMPERDA, l. 79, zm. 5.05.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

21 MAJ

Ignacy MORAWA, l. 89, zm. 18.05.2008 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

29 MAJ

Cyprian GONCIARCZYK, l. 74, zm. 26.04.2008 r., żonaty, Wróblówka

 

3 CZERWIEC

Leon KWAK, l. 76, zm. 28.05.2008 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

9 CZERWIEC

Stanisław SENDECKI, l. 52, zm. 4.06.2008 r., kawaler, Stare Bystre

 

10 CZERWIEC

Aniela TYLKA, l. 92, zm. 8.06.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

14 CZERWIEC

Anna DAWIEC, l. 62, zm. 11.06.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

19 CZERWIEC

Bronisław OTRĘBA, l. 70, zm. 17.06.2008 r., żonaty, Wróblówka

 

1 LIPIEC

Rozalia CIKOWSKA, l. 85, zm. 28.06.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

7 LIPIEC

Zofia OBROCHTA, l. 73, zm. 4.07.2008 r., panna, Stare Bystre

 

16 SIERPIEŃ

Maria SOLARCZYK, l. 73, zm. 14.08.2008 r., wdowa, Wróblówka


19 SIERPIEŃ

Bronisława CHRAMIEC, l. 85, zm. 15.08.2008 r., wdowa, Stare Bystre


22 SIERPIEŃ

Jan KUBASIK, l. 70, zm. 19.08.2008 r., rozwiedziony, Brzegi


25 SIERPIEŃ

Emil BUCHINGER, l. 94, zm. 21.08.2008 r., wdowiec, Wrocław


26 SIERPIEŃ

Aniela JAROSZ, l. 85, zm. 23.08.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec


28 SIERPIEŃ

Stanisław KRÓŻEL, l. 86, zm. 23.08.2008 r., wdowiec, Wróblówka


29 SIERPIEŃ

Bronisław CHLEBEK, l. 69, zm. 26.08.2008 r., żonaty. Nowy Targ


6 WRZESIEŃ
Krystyna GOCEK, l. 57, zm. 18.03.2006 r., zamężna, Kanada

20 WRZESIEŃ
Stanisław RATUŁOWSKI, l. 81, zm. 14.09.2008 r., żonaty, USA

13 PAŹDZIERNIK
Ludmiła KANTOR, l. 95, zm. 11.10.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec


14 PAŹDZIERNIK

Maria ŚWIDERSKA, l. 98, zm. 11.10.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec


18 PAŹDZIERNIK

Jadwiga Anna SZELIGA, l. 75, zm. 14.10.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

23 PAŹDZIERNIK

Maria PYCZ, l. 85, zm. 20.10.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec


27 PAŹDZIERNIK

Maria MORAWA, l. 76, zm. 20.10.2008 r., wdowa, Stare Bystre


7 LISTOPAD

Edward HYNEK, l. 47, zm. 26.10.2008 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

8 LISTOPAD

Władysław OBYRTACZ, l. 81, zm. 5.11.2008 r., wdowiec, Zakopane


11 LISTOPAD

Aleksandra REBIDAS, l. 98, zm. 8.11.2008 r., wdowa, Stare Bystre

15 LISTOPAD

Stanisław BRYJA, l. 52, zm. 12.11.2008 r., wdowiec, Stare Bystre

 

22 LISTOPAD

Ryszard GACKA, l. 52, zm. 19.11.2008 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

29 LISTOPAD

Janina PIERÓG, l. 72, zm. 25.11.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

Cecylia BUKOWIŃSKA, l. 99, zm. 27.11.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec

Zofia SZELIGA, l. 62, zm. 28.11.2008 r., zamężna, Ratułów

 

2 GRUDZIEŃ

Norbert CISZEK, l. 32, zm. 29.11.2008 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

10 GRUDZIEŃ

Juliusz GUZIK, l. 64, zm. 2.12.2008 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

12 GRUDZIEŃ

Aleksandra GĄSIOR, l. 83, zm. 4.12.2008 r., wdowa, Wróblówka

 

20 GRUDZIEŃ

Kunegunda KOLBRECKA, l. 94, zm. 18.12.2008 r., wdowa, Czarny Dunajec


BIERZMOWANIE 31.05.2008 r., Ks. Kardynał Franciszek Macharski


1. Ewelina BAŁEK, c. Wiesława i Elżbiety, ELŻBIETA

2. Anna BEDNAREK, c. Pawła i Krystyny, WERONIKA

3. Łukasz BEDNAREK, s. Janusza i Krystyny, KACPER

4. Marek BIELA, s. Władysława i Anny, STANISŁAW

5. Mariusz BOBEK, s. Władysława i Anny, JAN

6. Ola CHODAKOWSKA, c. Adama i Jadwigi, DOROTA

7. Piotr CICHY, s. Pawła i Władysławy, KRZYSZTOF

8. Piotr FOJTUCH, s. Wiesława i Danuty, PAWEŁ

9. Barbara GOLEC, c. Stanisława i Józefy, TERESA

10. Monika GONCIARCZYK, c. Jana i Marii, WIKTORIA

11. Paweł GRZESZCZUK, s. Wojciecha i Beaty, MACIEJ

12. Daniel GUŃKA, s. Kazimierza i Zofii, PIOTR

13. Dorota HARBUT, c. Władysława i Heleny, BARBARA

14. Joanna HARBUT, c. Jana i Romany, BRONISŁAWA

15. Jarosław IWAN, s. Józefa i Zofii, JAN

16. Paulina JAKSINA, c. Tadeusza i Anny, AGNIESZKA

17. Karolina KAPUŚCIARZ, c. Andrzeja i Marii, WIKTORIA

18. Paulina KARCZ, c. Stanisława i Krystyny, BARBARA

19. Klaudia KIERKOWSKA, c. Rafała i Zofii, ANASTAZJA

20. Weronika LATOCHA, c. Stanisława i Renaty, KINGA

21. Dawid MALEC, s. Eugeniusza i Marii, PATRYK

22. Michał MALEC, s. Eugeniusza i Marii, ALBERT

23. Anna ŁAZANEK, c. Mieczysława i Anny, OLIWIA

24. Maciej MIĘTUS, s. Zdzisława i Marii, WOJCIECH

25. Zuzanna MIĘTUS, c. Krzysztofa i Joanny, WIKTORIA

26. Marzena MITORAJ, c. Marka i Haliny, JOANNA

27. Halina MORAWA, c. Tadeusza i Kazimiery, ANASTAZJA

28. Adam MÓŁKA, s. Stanisława i Barbary, ARTUR

29. Dominika OBYRTACZ, c. Jacka i Joanny, OLGA

30. Mateusz OGRODNY, s. Wojciecha i Anny, KAJETAN

31. Mateusz PAJĄK, s. Kazimierza i Alicji, MAKSYMILIAN

32. Jarosław PALARZ, s. Jana i Ewy, MAKSYMILIAN

33. Paweł PALENIK, s. Andrzeja i Ewy, MAKSYMILIAN

34. Krzysztof PIEKIELNICKI, s. Marka i Beaty, PIOTR

35. Przemysław ROSIŃSKI, s. Leona i Zofii, PAWEŁ

36. Kazimierz SKLARZ, s. Kazimierza i Władysławy, JAN

37. Roksana SŁOWAKIEWICZ, c. Radosława i Ewy, MARIA MAGDALENA

38. Anita SOBEK, c. Mariana i Jadwigi, OLIWIA

39. Bartłomiej STOPKA, s. Andrzeja i Bogumiły, KRZYSZTOF

40. Bartosz STOPKA – STUDENCKI, s. Wojciecha i Beaty, CYPRIAN

41. Dominika STOPKA, c. Andrzeja i Marii, KATARZYNA

42. Rafał STOPKA, s. Adama i Anieli, KRZYSZTOF

43. Paweł STYRKACZ, s. Zenona i Barbary, PIOTR

44. Arkadiusz SZUBA, s. Kazimierza i Krystyny, JAKUB

45. Małgorzata SZUBA, c. Andrzeja i Zofii, MAGDALENA

46. Agata ŚCISŁOWICZ, c. Ryszarda i Renaty, JULIA

47. Robert ŚWIDERSKI, s. Tadeusza i Krystyny, FLORIAN

48. Angelika TOCZEK, c. Andrzeja i Barbary, WERONIKA

49. Dominika WAJDA, c. Krzysztofa i Renaty, JULIA

Dzisiaj jest

środa,
16 października 2019

(289. dzień roku)

Święta

Środa, XXVIII Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Licznik

Liczba wyświetleń:
9845779