Menu

Wyszukiwanie

SAKRAMENTY

CHRZEST w pierwszą i w trzecią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11:30

w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych  o godz. 11:30

CHRZTY 2019

6 STYCZEŃ

Laura Martyna MAZANEK, c. Piotra i Iwony, Czarny Dunajec

Antoni Filip BRYNCZKA, s. Łukasza i Izabeli, Czarny Dunajec

Jędrzej STRĄCZEK, s. Wojciecha i Barbary, Czarny Dunajec

Michał KUBASIK, s. Marka i Anny, Czarny Dunajec

 

12 STYCZEŃ

Oliwier STOPKA-STUDENCKI, s. Bartosza i Eweliny, Czarny Dunajec

 

3 MARZEC

Julia Antonina GAWOREK, c. Marcina i Teresy, Czarny Dunajec

 

17 MARZEC

Maria Julia MACIASZEK, c. Michała i Magdaleny, Wróblówka

 

6 KWIECIEŃ

Ola KOZIOŁEK, c. Jacka i Anety, Czarny Dunajec

 

7 KWIECIEŃ

Lilianna Julia PALENIK, c. Bartłomieja i Elizy, Wróblówka

 

22 KWIECIEŃ

Filip PAŁKA, s. Patryka i Żanety, Czarny Dunajec

Piotr KOWALCZYK, s. Stanisława i Marii, Stare Bystre

 

5 MAJ

Marcelina Maria STASZEL, c. Maksymiliana i Dominiki, Wróblówka

 

18 MAJ

Olivier Mirosław FIEDOR, s. Krzysztofa i Haliny, Wróblówka 

 

16 CZERWIEC

Gabriela BUK, c. Mateusza i Katarzyny, Czarny Dunajec

Emilia PATZKA, c. Macieja i Dominiki, Czarny Dunajec

Bartłomiej ZARYCKI, s. Marka i Iwony, Stare Bystre

 

7 LIPIEC

Daria Joanna KRUPA, c. Wacław i Wioletty, Czarny Dunajec

Marcelina LAMPA, c. Dawida i Agaty, Czarny Dunajec

 

20 LIPIEC

Nikodem Paweł STRAMEK, s. Piotra i Edyty, Czarny Dunajec

 

21 LIPIEC

Oliwia Katarzyna ŁAZARZ, c. Piotra i Katarzyny, Czarny Dunajec

Michał MOLEK, s. Stanisława i Bogumiły, Czarny Dunajec

Jakub MIĘTUS, s. Macieja i Marioli, Stare Bystre

Oscar Marcin SROKA, s. Piotra i Katarzyny, Stare Bystre

 

28 LIPIEC

Gabriel Michał GOCEK, s. Łukasza i Natalii, Czarny Dunajec

Jakob MUSIAŁ, s. Mateusza i Moniki, Czarny Dunajec

 

4 SIERPIEŃ

Maja GŁODOWSKA, c. Michała i Barbary, Czarny Dunajec

 

18 SIERPIEŃ

Magdalena WODZIAK, c. Krzysztofa i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

24 SIERPIEŃ

Marcin Józef CIKOWSKI, s. Marcina i Pauliny, Czarny Dunajec

 

25 SIERPIEŃ

Islay Zofia COLLINS, c. Matthew i Barbary, Czarny Dunajec

 

1 WRZESIEŃ

Ludwik Stanisław SOLARCZYK, s. Adama i Anny, Wróblówka

 

21 WRZESIEŃ

Kajetan SOBULA, s. Piotra i Stanisławy, Czarny Dunajec

 

22 WRZESIEŃ

Stanisław Jan KANTOR, s. Marcina i Magdaleny, Czarny Dunajec

 

ŚLUBY 2019

19 STYCZEŃ

Jakub SZCZYPTA, s. Kazimierz i Małgorzaty, Wróblówka

Wioletta KOMPERDA, c. Marka i Katarzyny, Ludźmierz

 

25 MARZEC

Adam MIRGA, s. Adama i Grażyny, Czarny Dunajec

Lucyna SZCZERBA, c. Jana i Janiny, Czarny Dunajec

 

1 CZERWIEC

Daniel RYDLEWSKI, s. Andrzeja i Anny, Zakopane

Krystyna KOMPERDA, c. Józefa i Stanisławy, Czarny Dunajec

 

22 CZERWIEC

Albert MIGIEL, s. Mariana i Marii, Leśnica

Karolina KAPUŚCIARZ, c. Andrzeja i Marii, Czarny Dunajec

 

13 LIPIEC

Andrzej KWAK, s. Stanisława i Marii, Stare Bystre

Angelika STALMACH, c. Stanisława i Doroty, Rachwałowice

 

20 LIPIEC

Mariusz FOJTUCH, s. Wiesława i Danuty, Czarny Dunajec

Magdalena GJONDŁA, c. Alojzego i Anny, Jabłonka

 

24 SIERPIEŃ

Marcin BUKOWSKI, s. Stanisława i Barbary, Czarny Dunajec

Barbara DZIADZIO, c. Macieja i Ewy, Moszczenica

 

31 SIERPIEŃ

Dariusz PITOŃ, s. Andrzeja i Marii, Ratułów

Małgorzata STYRCZULA, Stare Bystre

 

7 WRZESIEŃ

Dawid LAMPA, s. Bogdana i Marty, Czarny Dunajec

Agata ŚCISŁOWICZ. c. Ryszarda i Renaty, Czarny Dunajec

POGRZEBY 2019

4 STYCZEŃ

Stanisław MIKOŚ, l. 71, zm. 23.12.2018 r., żonaty, Wróblówka

 

7 STYCZEŃ

Maria PODSIADŁO, l. 71, zm. 04.01.2019 r., zamężna, Czarny Dunajec

 

11 STYCZEŃ

Tadeusz SZAFLARSKI, l. 63, zm. 06.01.2019 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

12 STYCZEŃ

Karol MOLEK, l. 66, zm. 08.01.2019 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

15 STYCZEŃ

Stanisława FIT, l. 89, zm. 12.01.2019 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

18 STYCZEŃ

Władysław PANKOW, l. 66, zm. 14.01.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

19 STYCZEŃ

Jan KOŚCIELNIAK, l. 84, zm. 16.01.2019 r., żonaty, Wróblóka

Jacek WYSTOP, l. 69, zm. 15.01.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

 

 

25 STYCZEŃ

Aleksandra ŁUKANUS, l. 94, zm. 23.01.2019 r., wdowa, Stare Bystre

 

28 STYCZEŃ

Władysław MARSZALIK, l. 86, zm. 23.01.2019 r., wdowiec, Wróblówka

 

30 STYCZEŃ

Stefan PIOTROWSKI, l. 0, zm. 08.01.2019 r., dziecko, Czarny Dunajec

 

4 MARZEC

Jan PALARZ, l. 87, zm. 02.03.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

13 MARZEC

Stanisław STOPKA, l. 82, zm. 15.02.2019 r., żonaty, Wróblówka

 

30 MARZEC

Stanisława BLECHARCZYK, l. 82, zm. 29.03.2019 r., wdowa, Wróblówka

 

11 KWIECIEŃ

Stanisław FIGUS. l. 65, zm. 8.04.2019 r. żonaty, Czarny Dunajec

 

13 KWIECIEŃ

Teofila SZAFLARSKA. l. 85, zm. 9.04.2019 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

11 MAJ

Stanisława MAZANEK, l. 53, zm. 9.05.2019 r., zamężna, Czarny Dunajec

 

15 MAJ

Józef OBROCHTA, l. 95, zm. 12.05.2019 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

20 MAJ

Stanisław PAJĄK, l. 67, zm. 17.05.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

21 MAJ

Stanisław SOBEK, l. 53, zm. 19.05.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

5 CZERWIEC

Jan KRUPA, l. 64, zm. 2.06.2019 r., żonaty, Wróblówka

 

11 CZERWIEC

Marian SZUBA, l. 80, zm. 8.06.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

Józef LEJA, l. 82, zm. 7.06.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec, Czarny Dunajec

 

12 CZERWIEC

Władysław BUKOWSKI, l. 86, zm. 6.06.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

14 CZERWIEC

Stanisław BOBEK, l. 58, zm. 12.06.2019 r., kawaler, Wróblówka

 

18 CZERWIEC

Grażyna WITEK, l. 61, zm. 16.06.2019 r., zamężna, Czarny Dunajec

 

22 CZERWIEC

Marian SZAFLARSKI, l. 67, zm. 26.12.2018 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

29 CZERWIEC

Janusz TRUCHAN, l. 50, zm. 2.06.2019 r. żonaty, Czarny Dunajec

 

5 LIPIEC

Maria CIESIELKA, l. 30, zm. 1.07.2019 r., panna, Stare Bystre

 

12 LIPIEC

Bolesław GĄSIOR, l. 88, zm. 9.07.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

30 LIPIEC

Emilia STASIOWSKA, l. 89, zm. 27.07.2019 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

1 SIERPIEŃ

Stanisław KOLBRECKI, l. 83, zm. 29.07.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

23 SIERPNIA

Stanisław PAJĄK, l. 72, zm. 20.08.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

24 SIERPNIA

Franciszka GAL, l. 97, zm. 21.08.2019 r., wdowa, Czarny Dunajec

Zygmunt RUBIŚ, l. 83, zm. 21.08.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

28 SIERPIEŃ

Władysława SZKLARZ, l. 70, zm. 25.08.2019 r., Czarny Dunajec

 

3 WRZESIEŃ

Stanisław OWSIANKA, l. 74, zm. 1.09.2019 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

7 WRZESIEŃ

Bronisław MATEJA, l. 87, zm. 4.09.2019 r., żonaty, Wróblówka

 

30 WRZESIEŃ

Władysława SŁOWAKIEWICZ, l. 87, zm. 24.09.2019 r., wdowa, Czarny Dunajec

I KOMUNIA ŚWIĘTA - CZARNY DUNAJEC 12.05.2019 R.

I KOMUNIA ŚWIĘTA - STARE BYSTRE 28.04.2019 R.

BIERZMOWANIE 26.04.2019 R. KS. ARCYBISKUP MAREK JĘDRASZEWSKI

1.      Babicz Jakub - MICHAŁ

2.      Basiński Piotr - MATEUSZ

3.      Belicka Karolina - WERONIKA

4.      Bober Kamil - RAFAŁ

5.      BoberRadosław - MICHAŁ

6.      Bolek Natalia - EMILIA

7.      Buk Patrycja -  KLARA

8.      Bukowski Jakub - KRZYSZTOF

9.      Ciszek Paweł - PIOTR

10.Czaja Kacper - MIKOŁAJ

11.Czapla Maciej - WOJCIECH

12.Czech Maciej - PAWEŁ

13.Czechowicz Katarzyna - ANASTAZJA

14.Czyszczoń Justyna - OLIMPIA

15.Czyż Patrycja - KLARA

16.Dziubas Krzysztof - JERZY

17.Fudala Martyna - AURELIA

18.Gałecki Dawid - SEBASTIAN

19.Głowacz Nikodem - KRZYSZTOF

20.Górski Tomasz - ANTONI

21.Grela Karolina - ELŻBIETA

22.Gruszka Jakub - ŁUKASZ

23.Haberny Maciej - JÓZEF

24.Hornik Aleksandra - KINGA

25.Hornik Jakub - MAREK

26.Jordan Jakub - KRZYSZTOF

27.Jordan Michał - ALBERT

28.Jędrzejowski Jakub - PIOTR

29.Kaczmarczyk Joanna - RÓŻA

30.Kalemba Monika - MAGDALENA

31.Kidoń Marcin - MAKSYMILIAN

32.Knapczyk Monika - ANIELA

33.Kolasińska Justyna - ALICJA

34.Kolbrecka Barbara - AGATA

35.Koziołek Bartłomiej - TOMASZ

36.Krupa Monika - WIKTORIA

37.Krupa Przemysław - JAN

38.Kukułka Krzysztof - STANISŁAW

39.Kwak Adam - BENEDYKT

40.Kwak Dawid - NATAN

41.Kwak Justyna - KATARZYNA

42.Lipień Maria - KATARZYNA

43.Lipień Mikołaj - ANTONI

44.Łukaszczyk Dominika - MONIKA

45.Maczałaba  Agnieszka - ANTONINA

46.Mazanek Aleksandra - CECYLIA

47.Mazanek Sabina - MELANIA

48.Michalak Jakub - MICHAŁ

49.Michulec Bartłomiej - FRANCISZEK

50.Milaniak Łucja - TERESA

51.Mniszak Kamil - FRANCISZEK

52.Molek Patrycja - ŁUCJA

53.Mulica Zbigniew - MAKSYMILIAN

54.Nitka Maciej - SEBASTIAN

55.Obrochta Bartłomiej - FRANCISZEK

56.Ochmańska Kamila - LAURA

57.Pajerski Patryk - PAWEŁ

58.Piczóra Kamil - WOJCIECH

59.Pogwizd Jakub - ANTONI

60.Polaczek Wiktor - HUBERT

61.Pondel Aleksandra - KLARA

62.Porschke Michał - MAREK

63.Puchomirski Maciej - KAROL

64.Rączkowski Jakub - FRANCISZEK

65.Rodak Marcin - PIOTR

66.Rubiś-Wierzchowska Żaneta - LEOKADIA

67.Sebastianowicz Michał - PIOTR

68.Serwiński Bartłomiej - WŁADYSŁAW

69.Siodłak Patryk - JÓZEF

70.Skóbel Maciej - KRZYSZTOF

71.Skupień Anna - RITA

72.Skupień Sylwia - AGATA

73.Smerdka Nadia  - ALEKSANDRA

74.Starostka Julia - ANTONINA

75.Stuglik Marta - KATARZYNA

76.Styrczula Paweł - KRZYSZTOF

77.Szaflarska Karolina - ŁUCJA

78.Szaflarska Wiktoria - ANASTAZJA

79.Szewczyk Bartłomiej - ANTONI

80.Szmelcuch Klemens - JERZY

81.Świderski David - KRZYSZTOF

82.Toczek Anna - AFRA

83.Turaj Aleksander - FRANCISZEK

84.Tylka Agnieszka - LIDIA

85.Tylka Patrycja - ANNA

86.Tylka Szymon - ADAM

87.Winnicki Michał - TOMASZ

88.Zachemski Hubert - WALENTY

89.Zmarzliński Szymon - DEZYDERY

90.Żegleń Karolina - ŁUCJA

 

 

Dzisiaj jest

środa,
16 października 2019

(289. dzień roku)

Święta

Środa, XXVIII Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Licznik

Liczba wyświetleń:
9845507