Menu

Wyszukiwanie

SAKRAMENTY

CHRZEST w pierwszą i w trzecią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11:30

w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych  o godz. 11:30

CHRZTY 2021

9 STYCZEŃ

Julia PODCZERWIŃSKA, c. Piotra i Jadwigi, Czarny Dunajec

 

16 STYCZEŃ

Chiara Maria KOLBRECKA, c. Wiesława i Magdaleny, Czarny Dunajec

 

21 LUTY

Lena Anna BIAŁOŃ, c. Roberta i Pauliny, Klikuszowa

 

7 MARZEC

Maria Małgorzata IWAN, c. Adama i Iwony, Czarny Dunajec

 

5 KWIECIEŃ

Marcin Bartłomiej MĄKA, s. Marcina i Beaty, Wróblówka

Bartłomiej Krzysztof RODAK, s. Andrzeja i Katarzyny, Czarny Dunajec

Klemens WALICZEK, s. Stanisława i Marii, Stare Bystre

 

18 KWIECIEŃ

Eliza Janina BODZIONY, c. Marcina i Marioli, Czarny Dunajec

 

2 MAJ

Szymon Krzysztof KWAK, s. Krzysztofa i Weroniki, Wróblówka

 

15 MAJ

Leon STOPKA, s. Sebastiana i Żanety, Czarny Dunajec

 

6 CZERWIEC

Kinga Alicja WAKSMUNDZKA, c. Krzysztofa i Katarzyny, Czarny Dunajec

Alicja KWAK, c. Andrzeja i Angeliki, Stare Bystre

Wojciech SZAFLARSKI, s. Daniela i Katarzyny, Czarny Dunajec 

 

13 CZERWIEC

Filip Artur KULAWIAK, s. Dawida i Anny, Zubrzyca Górna

 

19 CZERWIEC

Zachary Bogdan ŚWIDER, s. Tadeusza i Magdaleny, Czarny Dunajec

 

20 CZERWIEC

Bartłomiej Franciszek SZPAK, s. Wojciecha i Joanny, Czarny Dunajec

 

4 LIPIEC

Jan Krzysztof KWAK, s. Krzysztofa i Doroty, Czarny Dunajec

 

18 LIPIEC

Milena Karolin ŁAŚ, c. Józefa i Marii, Wróblówka

 

31 LIPIEC

Michał Marek MIKRUT, s. Jakuba i Aleksandry, Czarny Dunajec

Klemens Florian BUKOWSKI, s. Leszka i Jagody, Czarny Dunajec

 

1 SIERPIEŃ

Tymoteusz KOZIELEC, s. Łukasza i Marii, Czarny Dunajec

 

15 SIERPIEŃ

Aleksandra Maria MIGIEL, c. Alberta i Karoliny, Czarny Dunajec

Oliwia IWAN, c. Wojciecha i Zuzanny, Wróblówka

Aleksander MROSZCZAK, s. Władysława i Jolanty, Stare Bystre

 

22 SIERPIEŃ

Łucja BUK, c. Mateusza i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

5 WRZESIEŃ

Karol Józef WIŚNIEWSKI, s. Macieja i Anny, Czarny Dunajec

 

ŚLUBY 2021

10 KWIECIEŃ

Mateusz KOPEĆ, s. Bronisława i Genowefy, Gronków

Justyna KWAK, c. Tadeusza i Zofii, Stare Bystre

 

17 KWIECIEŃ

Piotr PAWLIKOWSKI, s. Stanisława i Stanisławy, Biały Dunajec

Natalia CIKOWSKA, c. Marka i Anety, Czarny Dunajec 

 

8 MAJ

Sławomir SARNIAK, s. Stanisława i Katarzyny, Jabłonka

Małgorzata HYRCZYK, c. Tadeusza i Janiny, Stare Bystre

 

15 MAJ

Krystian PAWLAK, s. Stanisława i Haliny, Piekielnik

Justyna GŁOWACZ, c. Adama i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

29 MAJ

Tomasz MOSKAL, s. Leszka i Władysławy, Biertowice

Aleksandra ZIELIŃSKA, c. Krzysztofa i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

2 CZERWIEC

Patryk CZUBERNAT, s. Jarosława i Moniki, Nowy Targ

Dominika MIĘTUS, c. Krzysztofa i Joanny, Czarny Dunajec

 

19 CZERWIEC

Dariusz MADEJA, s. Edwarda i Barbary, Spytkowice

Wioleta BULAS, c. Mieczysława i Danuty, Czarny Dunajec

 

27 CZERWIEC

Jakub GŁOWACZ, s. Janusza i Marii, Czarny Dunajec

Aneta KONIOR, c. Jana i Anny, Zakopane

 

3 LIPIEC

Krzysztof BIELAŃSKI, s. Jana i Anny, Piekielnik

Katarzyna PARDOŁ, c. Andrzeja i Krystyny, Czarny Dunajec

 

10 LIPIEC

Stanisław KOWALCZYK, s. Eugeniusza i Anieli, Zubrzyca Górna

Katarzyna MITORAJ, c. Adama i Moniki, Czarny Dunajec

 

24 LIPIEC

Bartłomiej GIL, s. Pawła i Ewy, Szaflary

Katarzyna GONCIARCZYK, c. Jana i Marii, Czarny Dunajec

 

Mateusz STOPIAK, s. Bogdana i Ireny, Ludźmierz

Paulina WÓJCIK, c. Ryszarda i Janiny, Czarny Dunajec

 

31 LIPIEC

Bartłomiej JARZĄBEK, s. Jana i Anieli, Bańska Wyżna

Angelika STRAMA, c. Andrzeja i Jadwigi, Stare Bystre

 

6 SIERPIEŃ

Maciej SOWA, s. Tadeusza i Anny, Czarny Dunajec

Karolina MAJCHRZAK, c. Mariusza i Lucyny, Łobez

 

7 SIERPIEŃ

Dawid KUCHARSKI, s. Stanisława i Lucyny, Piekielnik

Anna HATŁAS, c. Marcina i Agnieszki, Czarny Dunajec

 

14 SIERPIEŃ

Maciej MORAWA, s. Tadeusza i Kazimiery, Czarny Dunajec

Agata MANDRYK, c. Henryka i Elżbiety, Czarny Dunajec

 

POGRZEBY 2021

11 STYCZEŃ

Zdzisław ADAMCZYK, l. 84, zm. 5.01.2021 r., żonaty, Nowy Targ - pogrzeb świecki

 

27 STYCZEŃ

Bronisław BIELAŃSKI, l. 71, zm. 20.01.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

29 STYCZEŃ

Maria SOLARCZYK, l. 71, zm. 26.01.2021 r., wdowa, Wróblówka

 

2 LUTY

Teresa POTOK, l. 65, zm. 29.01.2021 r., zamężna, Załuczne

 

4 LUTY

Jan FUDALA, l. 81, zm. 2.02.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

12 LUTY

Maria OTRĘBA, l. 81, zm. 10.02.2021 r., zamężna, Czarny Dunajec

 

15 LUTY

Józef SZAL, l. 83, zm. 12.02.2021 r., wdowiec, Stare Bystre

 

16 LUTY

Kazimierz LENART, l. 64, zm. 9.02.2021 r., żonaty, Maruszyna

 

13 MARZEC

Krystyna SERAFIN, l. 70, zm. 9.02.2021 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

27 MARZEC

Krystyna PIECZKA, l. 50, zm. 6.02.2021 r., zamężna, Chicago

 

31 MARZEC

Bogusław GĘSIKOWSKI, l. 72, zm. 27.03.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

14 KWIECIEŃ

Anna OGRODNA, l. 83, zm. 11.04.2021 r. Wróblówka

 

17 KWIECIEŃ

Józefa ŁAZARZ, l. 62, zm. 14.04.2021 r., zmężna, Czarny Dunajec

 

22 KWIECIEŃ

Marek BUCHINGER, l. 67, zm. 17.04.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec 

 

29 KWIECIEŃ

Marcin KLIMOWSKI, l. 43, zm. 25.04.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

4 MAJ

Andrzej KWAK, l. 82, zm. 1.05.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

5 MAJ

Helena PONDEL, l. 85, zm. 1.05.2021 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

19 MAJ

Kazimierz ZACZYŃSKI, l. 59, zm. 16.05.2021 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

21 MAJ

Stanisław KUKUŁKA, l. 73, zm. 18.05.2021 r., kawaler, Stare Bystre

 

27 MAJ

Franciszka RAKOWSKA, l. 63, zm. 24.05.2021 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

16 CZERWIEC

Józef GAL, l. 84, zm. 11.06.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec 

 

24 CZERWIEC

Rita DZIADKOWIEC, l.0, zm. 15.06.2021 r., dziecko, Czarny Dunajec

 

1 LIPIEC

Stanisław BOBEK, l. 87, zm. 29.06.2021 r., kawaler, Wróblówka

 

6 LIPIEC

Andrzej RATUŁOWSKI, l. 71, zm. 21.06.2021 r., żonaty, Czarny Dunajec 

  

20 LIPIEC

Paulina STASIOWSKA, l. 27, zm. 18.07.2021 r., panna, Czarny Dunajec

 

7 SIERPIEŃ

Maria PALARZ, l. 78, zm. 4.08.2021 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

24 SIERPIEŃ

Władysława SIECZKA, l. 72, zm. 21.08.2021 r., panna, Stare Bystre

 

30 SIERPIEŃ

Ludwik TYRAŁA, l. 91, zm. 26.08.2921 r., wdowiec, Stare Bystre

I KOMUNIA ŚWIĘTA - CZARNY DUNAJEC - 9.05.2021 r.

  1. Jan Bobrowski
  2. Natalia Czyszczoń
  3. Dawid Fąfrowicz
  4. Anna Fiedor
  5. Amelia Gacek
  6. Kacper Galik
  7. Anna Gołąb
  8. Noemi Gubek
  9. Kacper Gwizdz
  10. Bartłomiej Hudomięt
  11. Zuzanna Kalinowska
  12. Alicja Kamionka
  13. Michał Kmin
  14. Ilaria Kolbrecka
  15. Tomasz Komperda
  16. Anna Legutko
  17. Szymon Legutko
  18. Klimek Łuszczek
  19. Julia Michalak
  20. Szymon Michulec
  21. Natalia Mleczek
  22. Jakub Możdżeń
  23. Piotr Mrowca-Piekarz
  24. Damian Naglak
  25. Jakub Palarz
  26. Lena Podczerwińska
  27. Natalia Rodak
  28. Piotr Rubiś
  29. Marcin Rutkowski
  30. Amelia Słowakiewicz
  31. Kinga Sobek
  32. Krzysztof Sobula
  33. Anna Sowa
  34. Dobrawa Spyra
  35. Olivier Szewczyk
  36. Julia Tomaszkowicz
  37. Anna Waksmundzka
  38. Julia Wilczek
  39. Jakub Wilczek
  40. Aleksandra Winnicka
  41. Liliana Wyrwa
  42. Oliwia Zabrzeska
  43. Ignacy Zastawnik
  44. Franciszek Ziółko

I KOMUNIA ŚWIĘTA - STARE BYSTRE - 25.04.2021 R.

  1. Tomasz Adamek
  2. Zuzanna Byrska
  3. Kamila Kula
  4. Alicja Marduła
  5. Zuzanna Molek
  6. Marcin Mroszczak
  7. Justyna Murzydło
  8. Wiktoria Olszewska
  9. Maja Takuśki
  10. Dominik Zarycki

BIERZMOWANIE - 14.04.2021 R. KS. BISKUP JANUSZ MASTALSKI

1. Natalia Cikowska - A G N I E S Z K A

2. Olga Cwynar - C E C Y L I A

3. Dominik Czyszczoń - J Ó Z E F

4. Łucja Gacek - F A U S T Y N A

5. Janusz Gonciarczyk - J Ó Z E F

6. Maria Harbut - A N A S T A Z J A

7. Hubert Hodorowicz - F I L I P

8. Aleksandra Iwan - A P O L O N I A

9. Gabriela Jarosz - H E L E N A

10. Karolina Kalemba - A N N A

11. Aneta Knapczyk - Ł U C J A

12. Natalia Kubasiewicz - K I N G A

13. Michał Lewiński - I Z Y D O R

14. Dorota Leśniak - R O Z A L I A

15. Mateusz Łaś - M A K S Y M I L I A N

16. Mateusz Molek - Ł U K A S Z

17. Norbert Pluciński - J Ó Z E F

18. Jakub Pajerski - M A K S Y M I L I A N

19. Wiktoria Palarz - A U R E L I A

20. Zuzanna Palarz - A N A S T A Z J A

21. Marcel Perek - B E N E D Y K T

22. Maria Pondel - A NA S TA Z J A

23. Filip Ponicki - J Ó Z E F

24. Beata Rafacz - W E R O N I K A

25. Wojciech Rafacz - A N T O N I

26. Klaudia Rodak - P A U L I N A

27. Emilia Rubiś - A P O L O N I A

28. Samanta Sindoni - L A U R A

29. Oskar Solarczyk - L E O N

30. Gabriela Stafira - R O Z A L I A

31. Łukasz Stołowski - A D R I A N

32. Kamil Stopka - A D A M

33. Joanna Szczerba - A N T O N I N A

34. Paulina Szuba - A N A S T A Z J A

35. Karolina Tylka - A N N A

36. Maciej Winnicki - B E N E D Y K T

 

 

Dzisiaj jest

poniedziałek,
20 września 2021

(263. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
Rok B, I
Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Licznik

Liczba wyświetleń:
11907523