Menu

Wyszukiwanie

CHRZTY 2022

9 STYCZEŃ

Anastazja JĘDRASZCZAK, c. Wojciecha i Bernadetty, Stare Bystre

 

6 MARZEC

Kacper Franciszek GRACJASZ, s. Marcina i Anny, Czarny Dunajec

Ryszard Marek BIAŁOŃ, s, Roberta i Pauliny, Klikuszowa

 

20 MARZEC

Zofia KOCZUR, c. Marcina i Sylwii, Czarny Dunajec

 

18 KWIECIEŃ

Leon Piotr WALKOWSKI, s. Piotra i Joanny, Czarny Dunajec

 

30 KWIECIEŃ

Kacper MAZANEK, s. Adama i Agnieszki, Czarny Dunajec

 

14 MAJ

Tymoteusz DŁUGA, s. Pawła i Agnieszki, Czarny Dunajec

Jan DŁUGA, s. Pawła i Agnieszki, Czarny Dunajec

 

5 CZERWIEC

Tymoteusz PAWLAK, s. Krystiana i Justyny, Czarny Dunajec

Benjamin Marek KRÓŻEL, s. Pawła i Sarah, Czarny Dunajec

 

12 CZERWIEC

Izabela WODZIAK, c. Krzysztofa i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

19 CZERWIEC

Karol KIERNIA, s. Pawła i Agaty, Stare Bystre

 

3 LIPIEC

Nadia DŁUGA, c. Marcina i Eweliny, Czarny Dunajec

Wiktoria KOWALCZYK, c. Stanisława i Marii, Stare Bystre

 

17 LIPIEC

Róża Zofia MAJEK, c. Artura i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

7 SIERPIEŃ

Milena MATERA, c. Adriana i Eweliny, Czarny Dunajec

 

14 SIERPIEŃ

Leonard Jerzy WYJADŁOWSKI, s. Piotra i Sylwii, Kraków

 

21 SIERPIEŃ

Magdalena Maria MATEJA, c. Pawła i Gabrieli, Czarny Dunajec

Anastazja Julia WILK-JURASZEK, c. Patryka i Weroniki, Czarny Dunajec

Alicja Julia KORPAK, c. Krzysztofa i Kingi, Warszawa

 

4 WRZESIEŃ

Magdalena HRACA, c. Grzegorza i Natalii, Czarny Dunajec

 

18 WRZESIEŃ

Zuzanna KOŚCIELNIAK, c. Bartłomieja i Izabeli, Czarny Dunajec

Natan Bogusław BUKSA, s. Mikołaja i Beaty, Czarny Dunajec

 

1 PAŹDZIERNIK

Mieszko SIKORA, s. Krzysztofa i Kingi, Pieniążkowice

 

2 PAŹDZIERNIK

Dominika JARZĄBEK, c. Marcina i Zuzanny, Czarny Dunajec

 

4 GRUDZIEŃ

Oliwia KLIMOWSKA, c. Daniela i Anny, Katowice

 

18 GRUDZIEŃ

Nikodem Antoni PACYGA, s. Dawida i Stanisławy, Stare Bystre

 

26 GRUDZIEŃ

Michalina Paulina BRYNCZKA, c. Łukasza i Izabeli, Czarny Dunajec

ŚLUBY 2022

30 KWIETNIA

Adam MAZANEK, s. Jana i Elżbiety, Czarny Dunajec

Agnieszka KOŁODZIEJAK, c. Tadeusza i Barbary, Siedlce

 

11 CZERWCA

Damian BOJAR, s. Tomasza i Marioli, Rumia

Kasia KRÓŻEL, c. Krzysztofa i Anety, Houston

 

18 CZERWCA

Piotr GIERCZAK, s. Szczepana i Jadwigi, Kraków

Elżbieta FIGURA, c. Tadeusza i Józefy, Czarny Dunajec

 

Jan ULMAN, s. Macieja i Edyty, Załuczne

Alicja KOJS, c. Stanisława i Gabrieli, Wróblówka

 

9 LIPIEC

Jakub MIKRUT, s. Kazimierza i Haliny, Czarny Dunajec

Aleksandra MARCIŃSKA, c. Marka i Bogumiły, Czarny Dunajec

 

6 SIERPIEŃ

Patryk PAŁKA, s. Andrzeja i Bogusławy, Ratułów

Żaneta MALEC, c. Eugeniusza i Marii, Czarny Dunajec

 

20 SIERPIEŃ

Marcin KLIMEK, s. Krzysztofa i Małgorzaty, Poręba Spytkowska

Joanna ŻEGLEŃ, c. Stanisława i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

22 PŹDZIERNIK

Dariusz MIKRUT, s. Kazimierza i Haliny, Czarny Dunajec

Bogusława ZUBEK, c. Andrzeja i Bronisławy, Czarny Dunajec

POGRZEBY 2022

5 STYCZEŃ

Grzegorz GĄSIOR, l. 57, zm. 1.01.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

Stanisław CECHA, l. 83, zm. 2.01.2022 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

11 STYCZEŃ

Władysław WILIŃSKI, l. 66, zm. 6.01.2022 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

12 STYCZEŃ

Teofil SZUBA, l. 81, zm. 9.01.2022 r., zonaty, Czarny Dunajec

 

19 STYCZEŃ

Józef RUBIŚ, l. 82, zm. 17.01.2022 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

1 LUTY

Halina SOLARCZYK, l. 45, zm. 28.01.2022 r., zamężna, Wróblówka

 

8 LUTY

Józef KAPOŁKA. l. 83, zm. 3.02.2022 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

12 LUTY

Wanda BOBEK, l. 96, zm. 10.02.2022 r., wdowa, Wróblówka

Zygmunt MARCINIAK, l. 63, zm. 9.02.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

Stanisław ZAPAŁA l. 68, zm. 5.02.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

19 LUTY

Bronisław CHRACA. l. 84, zm. 16.02.2022 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

22 LUTY

Józef KRÓŻEL, l. 89, zm. 18.02.2022 r., żonaty, Wróblówka

 

1 MARZEC

Maria KUBASIK, l. 80, zm. 27.02.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

11 MARZEC

Stanisław OBROCHTA, l. 59, zm. 7.03.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

22 MARZEC

Alojzy GŁOWACZ, l. 74, zm. 18.03.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

4 KWIECIEŃ

Karol DZIELAWA, l. 87, zm. 1.04.2022 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

14 MAJ 

Marta KIPTA, l. 102, zm. 10.05.2022 r., wdowa. Czarny Dunajec 

 

30 MAJ

Maria PAWEŁCZAK, l. 91, zm. 27.05.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

9 CZERWIEC

Marek RAWICKI, l.55, zm. 6.06.2022 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

20 CZERWIEC

Tadeusz KOMPERDA, l. 65, zm. 14.06.2022 r., żonaty, Wróblówka

 

25 CZERWIEC

Zofia CZAJA, l. 81, zm. 23.06.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

18 LIPIEC

Stanisław MIĘTUS, l. 82, zm. 15.07.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

8 SIERPIEŃ

Aleksander KANTOR, l. 79, zm. 4.08.2022 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

11 SIERPIEŃ

Tadeusz ŻEGLEŃ, l. 55, zm. 8.08.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

22 SIERPIEŃ

Krzysztof MOLEK, l. 45, zm. 17.08.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

26 SIERPIEŃ

Bronisława WIECZOREK, l. 74, zm. 22.08.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

27 SIERPIEŃ

Piotr MAGIERA, l. 66, zm. 23.08.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

1 WRZESIEŃ

Aleksandra ŚWIDERSKA, l. 96, zm. 30.08.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

3 WRZESIEŃ

Maria ZYCH, l. 0, zm. 30.08.2022 r., dziecko, Witów

 

5 WRZESIEŃ

Stanisław MOLEK, l. 36, zm. 28.08.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

20 WRZESIEŃ

Jan JAKUBCZAK, l. 69, zm. 14.09.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

22 WRZESIEŃ

Grażyna KRÓL l. 41, zm. 18.09.2022 r., wdowa, Nowy Targ

 

23 WRZESIEŃ

Władysław SZUBA, l. 87, zm. 21.09.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

30 WRZESIEŃ

Anna WOSIŃSKA. l. 99, zm. 26.09.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

21 PAŹDZIERNIK

Władysław CHARIASZ, l. 60, zm. 19.10.2022 r., kawaler, Czarny Dunajec

Stanisław KARCZ, l. 66, zm. 17.10.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

29 PAŹDZIERNIK

Marek NOWICKI, l. 68, zm. 26.10.2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

31 PAŹDZIERNIK

Tadeusz SZCZYPTA. l. 74, zm. 28.10.2022 r., wdowiec, Wróblówka

 

5 LISTOPAD

Andrzej HARBUT, 63, zm. 3.11.2022 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

8 LISTOPAD

Maria RATUŁOWSKA, l. 87, zm. 3.11.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

16 LISTOPAD

Maria BARNAŚ, l. 69, zm. 13.11.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

18 LISTOPAD

Stanisław BIELAK, l. 64, zm. 15.11.2022 r., kawaler, Stare Bystre

 

22 LISTOPAD

Krystyna SZUBA, l. 74, zm. 19.11.2022 r. wdowa, Czarny Dunajec

 

23 LISTOPAD

Roman PĘKSA, l. 68, zm. 19.11 2022 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

26 LISTOPAD

Zofia SENDECKA, l. 87, zm. 23.11.2022 r., wdowa, Stare Bystre

 

29 LISTOPAD

Maria DŁUGA, l. 92, zm. 26.11.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

7 GRUDZIEŃ

Maria CHRACA, l. 91, zm. 3.12.2022 r., zamężna, Wróblówka

 

15 GRUDZIEŃ

Aleksandra BARNAŚ, l. 80, zm. 13.12.2022 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

16 GUDZIEŃ

Józef KRÓŻEL, l. 76, zm. 12.12.2022 r. żonaty, Czarny Dunajec

 

29 GRUDZIEŃ

Andrzej OGRODNY, l. 79, zm. 26.12.2022 r., zonaty, Czarny Duanjec

 

I KOMUNIA ŚWIĘTA - CZARNY DUNAJEC - 08.05.2022 R.

  1. Jan Bobrowski
  2. Natalia Czyszczoń
  3. Dawid Fąfrowicz
  4. Anna Fiedor
  5. Amelia Gacek
  6. Kacper Galik
  7. Anna Gołąb
  8. Noemi Gubek
  9. Kacper Gwizdz
  10. Bartłomiej Hudomięt
  11. Zuzanna Kalinowska
  12. Alicja Kamionka
  13. Michał Kmin
  14. Ilaria Kolbrecka
  15. Tomasz Komperda
  16. Anna Legutko
  17. Szymon Legutko
  18. Klimek Łuszczek
  19. Julia Michalak
  20. Szymon Michulec
  21. Natalia Mleczek
  22. Jakub Możdżeń
  23. Piotr Mrowca-Piekarz
  24. Damian Naglak
  25. Jakub Palarz
  26. Lena Podczerwińska
  27. Natalia Rodak
  28. Piotr Rubiś
  29. Marcin Rutkowski
  30. Amelia Słowakiewicz
  31. Kinga Sobek
  32. Krzysztof Sobula
  33. Anna Sowa
  34. Dobrawa Spyra
  35. Olivier Szewczyk
  36. Julia Tomaszkowicz
  37. Anna Waksmundzka
  38. Julia Wilczek
  39. Jakub Wilczek
  40. Aleksandra Winnicka
  41. Liliana Wyrwa
  42. Oliwia Zabrzeska
  43. Ignacy Zastawnik
  44. Franciszek Ziółko

BIERZMOWANIE - 11.06.2022 R. KS, BISKUP JANUSZ MASTALSKI

  1. Antoniewicz Fabian - KORNELIUSZ
  2. Barnaś Aleksandra - ZOFIA
  3. Basińska Anna - WIBORADA
  4. Bąk Sylwester - BARTŁOMIEJ
  5. Bodziony Karol - SEBASTIAN
  6. Bolek Klaudia - ROZALIA
  7. Burdyn Ewelina - ELŻBIETA
  8. Chlebek Michał - STANISŁAW
  9. Chlebek Zofia - WERONIKA
  10. Cyrwus Natalia - MARTA
  11. Czyszczoń Bartłomiej - DAMIAN
  12. Gal Anna - RITA
  13. Gąsienica-Sroka Alicja - MAGDALENA
  14. Głowacz Damian - PIOTR
  15. Golonka Aleksandra - HELENA
  16. Gorlicka Amelia - ROZALIA
  17. Harbut Anna - ALINA
  18. Hatłas Gabriela - LAURA
  19. Hodorowicz Oskar - KRZYSZTOF
  20. Jarończyk Jakub - WOJCIECH
  21. Jarończyk Kacper - ALEKSANDER
  22. Kalemba Przemysław - LUDWIK
  23. Klimowska Amelia - ROZALIA
  24. Knapczyk Natalia - ZOFIA
  25. Komperda Kinga - ROZALIA
  26. Koziołek Anna - RÓŻA
  27. Koziołek Damian - NATAN
  28. Krupa Julia - ŁUCJA
  29. Kubasik Barbara - WERONIKA
  30. Kubasik Martyna - APOLONIA
  31. Limanówka Edyta - ŁUCJA
  32. Lipkowski Jan - KAZIMIERZ
  33. Ludwik Anna - MAGDALENA
  34. Marszałek Kacper - WOJCECH
  35. Mazanek Adam - STANISŁAW
  36. Miętus Ewelina - BARBARA
  37. Mleczek Martyna - KLARA
  38. Mniszak Elena - APOLONIA
  39. Morawa Aleksandra - BENWENUTA
  40. Naglak Andrzej - FLORIAN
  41. Nowak Emilia - MARIA
  42. Nowak Franciszek - DOMINIK
  43. Nowicki Jakub - JAN
  44. Obrochta Martyna - ELŻBIETA
  45. Owsianka Piotr - MAKSYMILIAN
  46. Piczóra Kacper - WALENTY
  47. Pluciński Konrad - JAN CHRZCICIEL
  48. Pogwizd Zuzanna - MARIA TERESA
  49. Ponicki Grzegorz - PIOTR
  50. Rosińska Kinga - ZOFIA
  51. Rubiś Mateusz - JULIAN
  52. Skupień Natalia - WERONIKA
  53. Słowakiewicz Kamil - ANTONI
  54. Stasik Michał - PAWEŁ
  55. Stołowski Michał - FLORIAN
  56. Strama Natalia - RITA
  57. Szaflarski Adrian - PIOTR
  58. Świerczek Kacper - WOJCIECH
  59. Toczek Łukasz - FLORIAN
  60. Tylka Katarzyna - JUSTYNA
  61. Waksmundzka Karolina - ŁUCJA
  62. Zając Aleksandra - ŁUCJA
  63. Zając Mateusz - DANIEL

Dzisiaj jest

sobota,
24 lutego 2024

(55. dzień roku)

Święta

Sobota, I Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
14384073