Menu

Wyszukiwanie

CHRZTY 2018

6 STYCZEŃ

Zuzanna Maria KANTOR, c. Marcina i Magdaleny, Czarny Dunajec

Alan IGNACZAK, s. Daniela i Dominiki, Czarny Dunajec

 

7 STYCZEŃ

Lena TRZEPAK, c. Grzegorza i Weroniki, Czarny Dunajec

Aleksander Damian WALCZAK, s. Damiana i Joanny, Czarny Dunajec

 

21 STYCZEŃ

Kamila Joanna ANDRYSZCZAK, c. Łukasza i Joanny, Czarny Dunajec

Emilia Anna ZABRZESKA, c. Tomasza i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

3 LUTY

Zuzanna KOKOSZKA, c. Macieja i Małgorzaty, Czarny Dunajec

 

4 LUTY

Anna Maria KĘSEK, c. Stanisława i Marii, Stare Bystre

 

11 LUTY

Szymon Karol SZAFLARSKI, s. Jerzego i Anny, Czarny Dunajec

 

25 LUTY

Gabriel Tobiasz BODZIONY, s. Marcina i Marioli, Czarny Dunajec

 

4 MARZEC

Krzysztof ŁYSZCZARCZYK, s. Dariusza i Ewy, Czarny Dunajec

 

25 MARZEC

Hanna Maria KUBIK, c. Michała i Marty, Libertów

 

2 KWIECIEŃ

Zofia Barbara MĄKA, c. Marcina i Beaty, Wóblówka

Mikołaj Gabriel RUBIŚ, s. Łukasza i Moniki, Czarny Dunajec

Mikołaj GOLEC, s. Mariusza i Lilli, Czarny Dunajec

 

15 KWIECIEŃ

Luiza LEJA, c. Bartłomieja i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

22 KWIECIEŃ

Julia Ewa PALENIK, c. Krzysztofa i Katarzyny, Czarny Dunajec

 

6 MAJ

Anna KOMPERDA, c. Marka i Doroty, Czarny Dunajec

 

26 MAJ

Rozalia Magdalena LORENC, c. Krzysztofa i Urszuli, Czarny Dunajec

 

31 MAJ

Szymon BOBEK, s. Adama i Alicji, Czarny Dunajec

 

3 CZERWIEC

Weronika PLUCIŃSKA, c. Tadeusza i Joanny, Czarny Dunajec

Jakub Jan KOCZUR, s. Marcina i Sylwii, Czarny Dunajec

 

17 CZERWIEC

Paweł STOPKA-STUDENCKI, s. Jakuba i Sandry, Czarny Dunajec

 

1 LIPIEC

Zofia BOBAK, c. Piotra i Anny, Wróblówka

Karolina Janina SZCZĘCH, c. Jana i Elżbiety, Wróblówka

Michał PARDOŁ, s. Mateusza i Angeliki, Czarny Dunajec

 

15 LIPIEC

Anna Zuzanna JAROŃCZYK, c. Marka i Magdaleny, Czarny Dunajec

 

5 SIERPIEŃ

Maja Emilia GIL, c. Pawła i Beaty, Czarny Dunajec

Nadia Maria SUROWIAK, c. Krzysztofa i Elżbiety, Czarny Dunajec

Tomas SOWA, s. Michała i Agnieszki, Czarny Dunajec

Piotr Bartłomiej RUTKOWSKI, s. Bartłomieja i Magdaleny, Czarny Dunajec

 

1 WRZESIEŃ

Pola SIKORA, c. Krzysztofa i Kingi, Pieniążkowice

 

2 WRZESIEŃ

Zofia BĄK, c. Krzysztofa i Ewy, Czarny Dunajec

 

9 WRZESIEŃ

Emilia Anna SKOCZYK, c. Bartłomieja i Romy, Czarny Dunajec

 

16 WRZESIEŃ

Teresa Magdalena SZAFLARSKA, c. Tomasza i Weroniki, Czarny Dunajec

 

29 WRZESIEŃ

Mikołaj Ryszard NOGA, s. Piotra i Anny, Czarny Dunajec

 

7 PAŹDZIERNIK

Daria Rita CWYNAR, c. Piotra i Grażyny, Czarny Dunajec

Szymon WAKSMUNDZKI, s. Tomasza i Marii, Czarny Dunajec

 

21 PAŹDZIERNIK

Cezary Marian DOMAŃSKI, s. Karol i Karoliny, Czarny Dunajec

Nikodem JABŁOŃSKI, s. Wojciecha i Barbary, Czarny Dunajec

Dawid OLCZAK, s. Sebastiana i Katarzyny, Stare Bystre

 

17 LISTOPAD

Hubert Marcin DZIELSKI, s. Marcina i Karoliny, Czarny Dunajec 

 

18 LISTOPAD

Wiktoria Milena ŁAŚ, c. Józefa i Marii, Wróblówka

Antoni Józef MORAWA, s. Macieja i Agaty, Czarny Dunajec

 

15 GRUDZIEŃ

Natalia Patrycja KWAK, c. Jana i Weroniki, Czarny Dunajec

ŚLUBY 2018

28 KWIECIEŃ

Paweł KIERNOZIAK, s. Jana i Elżbiety, Kalwaria Zebrzydowska

Anna DŁUGA, c. Władysława i Zofii, Czarny Dunajec

 

19 MAJ

Łukasz ZGRZEBLAK, s. Teofila i Celiny, Podegrodzie

Agnieszka LEJA, c. Wojciecha i Marii, Czarny Dunajec

 

2 CZERWIEC

Mateusz STRAMA, s. Stanisława i Danuty, Zakopane

Lucyna KOMPERDA, c. Józefa i Stanisławy, Czarny Dunajec

 

9 CZERWIEC

Bartłomiej BOBROWSKI, s. Grzegorza i Bogusławy, Czarny Dunajec

Izabela BOBEK, c. Stanisława i Heleny, Czarny Dunajec

 

7 LIPIEC

Przemysław OBYRTACZ, s. Jacka i Janiny, Czarny Dunajec

Monika MNISZAK, c. Stanisława i Ewy, Czarny Dunajec

 

21 LIPIEC

Wojciech JĘDRASZCZAK, s. Leona i Leony, Podszkle

Bernadetta MALECKA, c. Stanisława i Danuty, Stare Bystre

 

18 SIERPNIA

Paweł LENART, s. Władysława i Jolanty, Czarny Dunajec

Maria KUZIEL, c. Adama i Zofii, Czarny Dunajec

 

Andrzej NOWOBILSKI, s. Jana i Aliny, Białka Tatrzańska

Anita PILCH, c. Arkadiusza i Haliny, Czarny Dunajec

 

Michał ŁAZARCZYK, s. Władysława i Teresy, Tenczyn

Monika KOMPERDA, c. Stanisława i Janiny, Czarny Dunajec

 

25 SIERPNIA

Krzysztof BARTOSZEK, s. Jana i Władysławy, Czerwienne

Angelika KAPUŚCIARZ, c. Andrzeja i Marii, Czarny Dunajec

 

15 WRZESIEŃ

Marcin KAPUSTA, s. Czesława i Grażyny, Kraków

Małgorzata OGRODNY, c. Michała i Elżbiety, Czarny Dunajec

 

29 WRZESIEŃ

Adrian KONIECZNY, s. Jana i Heleny, Piekielnik

Katarzyna KLIMOWSKA, c. Jana i Marii, Czarny Dunajec

 

Bartłomiej LEJA, s. Wojciecha i Marii, Czarny Dunajec

Katarzyna WOJTYSIAK, c. Michała i Krystyny, Stare Bystre

 

Łukasz UCHACZ, s. Stanisława i Agaty, Tenczyn

Dorota RAFACZ, c. Tadeusza i Aleksandry, Wróblówka

 

6 PAŹDZIERNIK

Grzegorz LELIGDON, s. Stanisława i Zofii, Piekielnik

Joanna LEJA, c. Kazimierza i Józefy, Czarny Dunajec

 

Sebastian Marusarz, s. Andrzeja i Józefy, Jurgów

Anna KOMPERDA, c. Tadeusza i Barbary, Wróblówka

 

15 GRUDZIEŃ

Jan KWAK, s. Franciszka i Anny, Czarny Dunajec

Weronika KAMIŃSKA, c. Medarda i Zofii, Tokarnia

 

29 GRUDZIEŃ

Łukasz GOCEK, s. Stanisława i Marii, Czarny Dunajec

Natalia BUKOWSKA, c. Andrzeja i Alicji, Czarny Dunajec

 

POGRZEBY 2018

2 LUTY

Helena SZAFLARSKA, l. 86, zm. 31.01.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

3 LUTY

Bronisława SZAFLARSKA, l. 92, zm. 31.01.2018r., wdowa, Czarny Dunajec

 

10 LUTY

Adam GŁOWACZ, l. 72, zm. 7.02.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

12 LUTY

Jan KNAPCZYK, l. 66, zm. 8.02.2018 r., żonaty, Stare Bystre

 

13 LUTY

Józef BRYJAK, l. 79, zm. 8.02.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

17 LUTY

Józef KOMPERDA, l. 81, zm. 14.02.2018 r., żonaty, Wróblówka

 

9 MARZEC

Maria ZIĘBA, l. 94, zm. 6.03.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

23 MARZEC

Helena RUBIŚ. l. 81, zm. 19.03.2018 r., zamężna, Czarny Dunajec

 

3 KWIECIEŃ

Janina BANIA, l. 76, zm. 29.03.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

6 KWIECIEŃ

Władysław RUBIŚ, l. 88, zm. 4.04.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

12 KWIECIEŃ

Marian GŁOWACZ, l. 56, zm. 8.04.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec 

 

14 KWIECIEŃ

Helena OBYRTACZ, l. 82, zm. 12.04.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

16 KWIECIEŃ

Aniela MARON, l. 71, zm. 13.04.2018 r., zamężna, Czarny Dunajec

 

27 KWIECIEŃ

Marek MATEJA, l. 38, zm. 31.10.2017 r., kawaler, Wróblówka

 

4 MAJ

Tadeusz BRYJAK, l. 49, zm. 29.04.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

12 MAJ

Helena BIELAK, l. 86, zm. 9.05.2018 r., wdowa, Stare Bystre

 

25 MAJ

Władysław MIERNICKI, l. 76, zm. 22.05.2018 r., wdowiec, Stare Bystre

Anna SZMECHLIK, l. 88, zm. 23.05.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

28 MAJ

Mieczysław PANKOW, l. 51, zm. 25.05.2018 r., kawaler, Czarny Dunajec 

 

5 CZERWIEC

Teresa MORAWA, l. 91, zm. 3.06.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

Maria BEDNAREK, l. 84, zm. 2.06.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

6 CZERWIEC

Helena SOBEK, l. 77, zm. 3.06.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

13 CZERWIEC

Józef KAPUŚCIARZ, l. 50, zm. 3.06.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec 

 

14 CZERWIEC

Helena MIERNICKA, l. 86, zm. 1.06.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

23 CZERWIEC

Czesław KOZIOŁEK, l. 67, zm. 21.06.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

26 CZERWIEC

Władysław JAMRYCH, l. 86, zm. 23.06.2018 r., wdowiec, Czarny Dunajec

 

4 LIPIEC

Ryszard TOCZEK, l. 53, zm. 29.06.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

7 LIPIEC

Jan KUKUŁKA, l. 83. zm. 4.07.2018 r., kawaler, Stare Bystre

 

14 SIERPIEŃ

Stanisława RUBIŚ, l. 83, zm. 10.08.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

21 SIERPIEŃ

Krystyna CHLEBEK, l. 72, zm. 18.08.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

27 SIERPIEŃ

Leon ROSIŃSKI. l. 59, zm. 23.08.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

6 WRZESIEŃ

Franciszek KAPUŚCIARZ, l. 85, zm. 2.09.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

15 WRZEŚIEŃ

Piotr BANDYK, l. 43, zm. 13.09.2018 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

24 WRZEŚIEŃ

Katarzyna ADAMCZYK, l. 52, zm. 1.08.2015 r., zamężna, USA

 

25 WRZESIEŃ

Jan GONCIARCZYK, l. 88, zm. 20.09.2018 r., wdowiec, Wróblówka

 

13 PAŹDZIERNIK

Jan TAKUŚKI, l. 77, zm. 10.10.2018 r., żonaty, Stare Bystre

Sławomir KOLBRECKI, l. 30, zm. 10.10.2018 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

22 PAŹDZIERNIK

Jan SROKA, l. 71, zm. 19.10.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

30 PAŹDZIERNIK

Jan TOPÓR, l. 60, zm. 25.10.2018 ., żonaty, Czarny Dunajec

 

10 LISTOPAD

Antonina SZAFLARSKA, l. 86, zm. 7.11.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

21 LISTOPAD

Stanisław TAKUŚKI, l. 45, zm. 19.11.2018 r., kawaler, Stare Bystre

 

5 GRUDZIEŃ

Piotr KARKOSZKA, l. 29, zm. 28.11.2018 r., kawaler, Czarny Dunajec

 

7 GRUDZIEŃ

Paweł HODOROWICZ, l. 39, zm. 4.12.2018 r., żonaty, Czarny Dunajec

 

13 GRUDZIEŃ

 Patrycja BUKOWSKA. l.0. zm. 17.11.2018 r., dziecko, Czarny Dunajec

 

18 GRUDZIEŃ

Helena SZLĘK, l. 67, zm. 14.12.2018 r., wdowa, Czarny Dunajec

 

28 GRUDZIEŃ

Zofia STRUK, l. 64, zm. 24.12.2018 r., zamężna, Czarny Dunajec

BIERZMOWANIE - 20.04.2018 R. BISKUP JAN ZAJĄC

 1. Banaś Karolina  -  ANASTAZJA

 2. Bąk Katarzyna  -  TERESA

 3. Bielski Maksymilian  -  JÓZEF

 4. Bochnacki Miłosz  -  MIKOŁAJ

 5. Borowicz Gabriela  -  BARBARA

 6. Buk Dominik  -  SZYMON 

 7. Burdyl Hanna  -  MARCELINA

 8. Chlebek Dominik  -  JAN

 9. Ciężczak Dominik  -  JAN

10. Czechowicz Dominika  -  MONIKA

11. Dzielawa Karolina  -  RITA

12. Gacek Bartłomiej  -  KRZYSZTOF

13. Harbut Michał  -  LEON

14. Hosaniak Michał  -  FLORIAN

15. Hyrczyk Anna  -  WERONIKA

16. Kaczmarczyk Julia  -  WERONIKA

17. Kojs Aleksandra  -  DOROTA

18. Knapczyk Sebastian  -  BARTŁOMIEJ

19. Komperda Łukasz  -  PIOTR

20. Koziołek Magdalena  -  KINGA

21. Kulman Tomasz  -  JAN

22. Kwak Krzysztof  -  IZYDOR

23. Kwak Tomasz  -  FLORIAN

24. Łowicka Daria  -  WIKTORIA

25. Maczałaba Małgorzata  -  FAUSTYNA

26. Mazur Weronika  -  MARIANNA

27. Miętus Aleksandra  -  KORNELIA

28. Miętus Joanna  -  ANNA

29. Miętus Kacper  -  SZYMON

30. Morawa Bartłomiej  -  ANDRZEJ

31. Papierz Katarzyna  -  LAURA

32. Pęczek Andrzej  -  PIOTR

33. Pierchlak Marta  -  MARIA

34. Puchomirski Hubert  -  SZCZEPAN

35. Rodak Andrzej  -  MIKOŁAJ

36. Rubiś Klaudia  -  DIANA

37. Strama Konrad  -  DOMINIK 

38. Szuba Kamil  -  MAREK

39. Szuba Paweł  -  FRANCISZEK

40. Toczek Damian  -  MAKSYMILIAN

42. Tylka Natalia  -  ANASTAZJA

43. Wnęk Klaudia  -  AGATA

Dzisiaj jest

wtorek,
10 grudnia 2019

(344. dzień roku)

Święta

Wtorek, II Tydzień Adwentu
Rok A, II
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
9988588