Menu

Wyszukiwanie

WYNIKI WYBORÓW DO RADY PARAFIALNEJ 2019

WYNIKI WYBORÓW NOWYCH CZŁONKÓW RADY PARAFIALNEJ

 

Rejon I

1.     Teresa Bąk 6 głosów

2.     Józefa Gąsienica 6 głosów

3.     Stanisław Harbut 4 głosy

4.     Jacek Stopka-Studencki 4 głosy

5.     Anna Bulas 3 głosy

6.     Maria Głowacz 3 głosy

7.     Józef Stasiowski 3 głosy

8.     Kinga Szuba 2 głosy

9.     Danuta Szuba 2 głosy

10.Anna Kajmowicz 2 głosy

11.Ryszard Kajmowicz 1 głos

12.Marek Klimowski 1 głosów

13.Edward Stoch 1 głos

14.Stanisław Szuba 1 głos

15.Halina Stołowska 1 głos

16.Stanisław Haberny 1 głos

17.Józef Szuba 1 głos

 

Rejon II

1.     Tadeusz Szuba 11 głosów

2.     Anna Łabuda 10 głosów

3.     Stanisław Jachymiak 6 głosów

4.     Zbigniew Lewiński 4 głosy

5.     Zofia Kuziel 3 głosy

6.     Tadeusz Szaflarski 2 głosy

7.     Bartłomiej Stołowski 2 głosy

8.     Roman Kuziel 2 głosy

9.     Maria Kuziel 1 głos

10.Maria Gołąb 1 głos

11.Józef Czaja 1 głos

12.Kazimierz Leja 1 głos  

 

Rejon III

1.     Tadeusz Kwak 9 głosów

2.     Beata Palenik 5 głosów

3.     Bogumiła Szuba 3 głosy

4.     Agnieszka Cyrta-Klimowska 3 głosy

5.     Jan Szaflarski 2 głosy

6.     Anna Rączkowska 1 głos

7.     Beata Kolbrecka 1 głos

8.     Paweł Puchomirski 1 głos

9.     Wojciech Pondel 1 głos

 

 

Rejon IV

1.     Maria Bednarek 7 głosów

2.     Rafał Rubiś 7 głosów

3.     Tadeusz Sowa 5 głosów

4.     Janina Gęza 2 głosy

5.     Kazimierz Harbut 2 głosy

6.     Stanisław Chlebek 2 głosy

7.     Zofia Króżel 1 głos

8.     Józef Bukowski 1 głos

9.     Paweł Bednarek 1 głos

10.Mirosław Michalik 1 głos

11.Józef Skarżyński 1 głos

12.Anna Barnaś 18 głosów (wchodzi do Rady z nominacji)

 

Rejon V

1.     Dorota Zmarzlińska 17 głosów

2.     Paweł Kantor 16 głosów

3.     Anna Cikowska-Ludwik 4 głosy

4.     Zofia Serwińska 4 głosy

5.     Krzysztof Kuziel 1 głos

6.     Tadeusz Fit 1 głos

 

Rejon VI ul. Kolejowa i Bugaj

1.     Krzysztof Sanek 8 głosów

2.     Antoni Rafacz 2 głosy

3.     Antoni Chlebek 2 głosy

4.     Elżbieta Pęczek 1 głos

 

Rejon VII Stare Bystre

1.     Zdzisław Miętus 13 głosów

2.     Zofia Obrochta 12 głosów

3.     Zofia Molek 6 głosów

4.     Andrzej Harbut 3 głosy

5.     Maria Kwak 1 głos

 

Rejon VIII Wróblówka

1.     Anna Gonciarczyk 30 głosów

2.     Grażyna Otręba 7 głosów

3.     Józef Babicz 4 głosy

4.     Krystyna Mazur 3 głosy

5.     Piotr Bobak 2 głosy

6.     Zofia Króżel 1 głos

7.     Stanisław Kojs 1 głos

8.     Renata Marszałek 1 głos

9.     Magdalena Kantor-Zakrzewska 1 głos

10.Stanisław Obrochta 1 głos

 

 

Dzisiaj jest

środa,
16 października 2019

(289. dzień roku)

Święta

Środa, XXVIII Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Licznik

Liczba wyświetleń:
9844583